Węgiel orzech I(40-80mm)

Węgiel orzech I(40-80mm)

Węgiel Orzech I charakteryzuje się bardzo wysoką wartością opałową, która wynosi do 29MJ/kg.

Produkt ten zawiera małe ilości popiołu , co przekłada się na dużą wydajność oraz wygodę użytkowania – jego stosowanie pozwala na czyszczenie popielnika co 14 dni. Przed spakowaniem węgiel Orzech jest przesiewany, aby odseparować większość podziarna, czyli miału; nadziarno może stanowić 1-10%. Produkt przeznaczony jest do wytwarzania energii cieplnej w kotłach zasypowych starego i nowego typu. Frakcja 40-80mm.  Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami, duża wydajność oraz wygoda użytkowania sprawiają, że to paliwo spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób i doskonale sprawdzi się jako materiał opałowy w wielu domach.

Zalety Węgla Orzech:

  • Gwarancja jakości – wszystkie nasze produkty workowane umieszczane są w opakowaniach, które następnie zostają dokładnie opisane danymi producenta i informacjami dotyczącymi parametrów zawartości; zapewnia to opał wysokiej klasy potwierdzonej dodatkowo certyfikatami.
  • Suchy opał – proponowany przez nas węgiel przechowywany jest pod zadaszeniem co skutecznie chroni go przed deszczem i innymi czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu paliwo KGM nie traci swoich właściwości, w okresie wzmożonych opadów deszczowych i zimy wegiel może być wilgotny.
  • Bardzo wysoka wartość opałowa gwarantuje, że za pomocą naszego węgla możliwe jest osiągnięcie dowolnej temperatury w kotle nawet przy oszczędnym dozowaniu paliwa.
  • Niska zawartość popiołu sprawia, że czyszczenie popielnika może odbywać się nawet co 14 dni.

 


Drukuj   E-mail

Podobne artykuły